świeca na prezent

Czy świece mogą być personalizowane?

Personalizacja produktów to ciekawa możliwości na wyróżnienie się na tle konkurencji i zwiększenie sprzedaży. Wykorzystanie kreatorów do tworzenia produktów personalizowanych, pozwala budować nowy atrakcyjny kanał sprzedaży, zwiększa bazę klientów i buduje świadomość marki. Klienci zyskają możliwość zakupu wymarzonych przez siebie produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

Czy świece również mogą być personalizowane?

blask świecyOczywiście, że tak. Niezależnie, na jaką okazję szukamy, jaki ma mieć zapach, kolor — świece da się spersonalizować. To oryginalny prezent na wiele okazji — wyjątkowe personalizowane świece zapachowe wykonane są na zamówienie klienta, oznacza to, że cały pomysł jest nasz, a sklep wykonuje świece pod nas. Jest możliwość umieszczenia na niej zdobień w różnych technikach, napisów czy zdjęć. Co jeszcze powoduje, że świeca zapachowa to świetny pomysł na prezent? To, że można ją podarować każdemu niezależnie od okazji. Czy wybieramy się na czyjeś urodziny, czy na uroczystość świąteczną, śmiało możemy przynosić ze sobą w ramach upominku świecę zapachową. Nie należy też zapominać o tym, że oferowane przez nas świece zapachowe to produkty całkowicie naturalne i ekologiczne, których kupowanie sprzyja trosce o środowisko. Spersonalizować można również też inne gadżety takie jak: koszulki z indywidualnym nadrukiem, kubki ze zdjęciem, indywidualne etui, puchary z grawerem i wiele innych.

świeca na prezent Personalizowane świece zapachowe to idealny moment, by zachwycić mamę z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Taki produkt wykonuje się na indywidualne zamówienie. Można wybrać kolor świecy, zapach, czy ma być na niej umieszczony tekst, a może zdjęcie, ulubiona grafika. Brzmi naprawdę fantastycznie. Jaki jest koszt personalizowanych produktów? Zazwyczaj zapłacimy za nie nieco więcej niż za normalne produkty, ale nie są to wygórowane ceny. Świecę zapachową można otrzymać już za kilkadziesiąt złotych. Więc zawsze oprócz świecy można dokupić coś jeszcze. Spersonalizowana świeca nada się do każdego wnętrza. To może być nawet świeca w salonie kosmetycznym z logiem firmy. Doskonale więc tu sprawdzi się jako produkt marketingowy, reklamowy, który przykuje uwagę, a dodatkowo zrelaksuje klientów w trakcie zabiegów kosmetycznych.

Kupowanie prezentów personalizowanych stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Każdy z nas może się domyślić, że będą to prezenty, które nie będą uniwersalne i dobre dla każdego, ale indywidualnie dobrane do zainteresowań i osobowości obdarowanego. Personalizowane prezenty dają możliwość wybrania odpowiedniej rzeczy w zasadzie na każdą okazję.