kosiarka hecht

Zalety kosiarek spalinowych

Koszenie trawy należy do przyjemnych zajęć, podczas których nie tylko obcuje się z naturą, ale również spędza czas na aktywności fizycznej, dzięki czemu łatwo jest poprawić swoją kondycję fizyczną. Najważniejsze jest by robić to regularnie i odpowiednim sprzętem, dzięki temu trawnik w ogrodzie, czy przed domem, będzie prezentował się estetycznie.

Kosiarka z dużym koszem

kosiarka hechtObecnie na rynku popularne są kosiarki spalinowe, które bardzo ułatwiają pracę, chociażby w kwestii poruszania się. Nie trzeba podpinać do nich kabli i uważać, by się nie wypinały i by po nich nie jeździć. W sklepach branżowych najczęściej można spotkać urządzenia, które produkowane są przez firmę Hecht. Zapewnia ona kosiarki, w których bez problemu można regulować wysokość koszenia, a także uchwytu. W związku z tym bez problemu każdy domownik dopasuje je do swojego wzrostu. Ponadto wyposażone są one w duże koła i specjalne ukształtowane podwozie, dzięki któremu bez żadnych przeszkód można ciąć trawę w najbardziej kłopotliwych miejscach, czyli przy ogrodzeniu i ścianach budynków. Spalinowa kosiarka Hecht posiada również elektryczny starter, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Ponadto wyposażone są w duże kosze, na których obecny jest wskaźnik napełnienia, w związku z tym łatwo jest kontrolować ilość trawy, która się w nich znajduje. Firma Hecht w swojej ofercie ma również urządzenia z własnym napędem kół.

kosiarka hechtNiektóre modele zaopatrywane są także w wariator prędkości, a także w wysokiej jakości przekładnię. Oczywiście kosiarkę należy dobrać odpowiednio do swoich potrzeb. Może ona posiadać cztery koła, bądź trzy, które ułatwiają jej poruszanie się. Nie wszystkie z nich wyposażone są w pojemniki na trawę, jednak nie zawsze jest to przydatne, szczególnie na wysoko zarośniętych terenach, gdzie lepszym rozwiązaniem jest zgrabienie skoszonej trawy. Będąc w sklepie warto również zwrócić uwagę na wagę danego sprzętu. Spalinowe kosiarki mogą osiągać od dwudziestu pięciu kilogramów, do nawet pięćdziesięciu. Jednak te najcięższe posiadają wspomniany już napęd na koła, więc są bardzo komfortowe w użyciu, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wszystkie kosiarki firmy Hecht są bardzo łatwe w obsłudze i można dostosować je do każdego podłoża.

Wykonane są w trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest bardzo ważne przy koszeniu, ponieważ zdarza się natrafić na różnego rodzaju sztuczne odpady lub kamienie, które znajdują się w trawie. Ponadto są dostępne w różnych cenach, w związku z tym każdy klient powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie.